Uncategorized

Akiko Kurihara – Wspomnienie Festiwalu Srebro

Ostatnio opublikowałam na moim koncie na Instagramie , kilka zdjęć z wystawy Festiwalu Srebro. Sporo z Was zareagowało na te zdjęcia pozytywnie, dlatego przedstawię Wam część prac jakie można było zobaczyć w Galerii Sztuki w Legnicy.

IMG_3448_Snapseed

W tym budynku na parterze znajduje się Galeria Sztuki, w której co roku można zobaczyć biżuterię artystów z całego świata.

W tym roku miałam okazję zobaczyć tam prace Akiko Kurihara, dokładnie tej samej artystki, którą podziwiałam już w Tokio w Gallery deux Poissons. To bardzo fajne uczucie zobaczyć jej biżuterię, również w Polsce. Akiko Kurihara
IMG_3258_SnapseedArtystka serwuje nam 31 kapsułek w naszyjniku na każdy dzień miesiąca oraz dwie w kolczykach

IMG_3257_Snapseed1Jak widzicie wszyscy jesteśmy niewolnikami biżuterii …. artystka również.:)

IMG_3259_SnapseedPapieros w żartobliwym wydaniu Pani Kurihary. Bardziej podoba mi się jednak ekspozycja tej biżuterii w wydaniu jakim przedstawia go sama autorka.

cigarette2Tu mamy przykład idealnego wyważenia formy, zarówno w przenośni jak i dosłownie. Niby proste ale jednak utrzymanie srebrnego elementu w balansie tak, żeby się nie przekręcał to jednak wielka sztuka.

IMG_3264_Snapseed

Jeśli chcecie zobaczyć wiecej prac artystki zajrzyjcie na stronę Akiko Kurihara.  A gdyby Was zainteresowało kogo jeszcze można było podziwiać na Festiwalu zapraszam Was na mój Instagram . Stopniowo będę dodawała kolejne zdjęcia z opisami wiec obserwujcie, lajkujcie i udostepniajcie. Będę Wam za to bardzo wdzięczna.:)

poprzedni post
następny post

Może Ci się spodobać również

Brak komentarzy

Napisz komentarz