Biżuteria Newsy

Wyniki ankiety „sztuki przenośnej”

Jakiś czas temu na łamach mojego blogu zaproponowałam Wam ankietę na temat nowoczesnej biżuterii. Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie bo odpowiedzi są wyjątkowo interesujące. Poniżej przedstawiam Wam wyniki i podsumowanie. To była pierwsza ankieta ale dotarła do około 100 ankietowanych. Na jej podstawie możemy wyciągnąć wnioski, ale musimy pamiętać, że im więcej pytań zadamy tym więcej się dowiemy. Zachęcam więc do wypełniania kolejnych ankiet, które pozwolą na wyciągnięcie w przyszłości bardziej precyzyjnych wniosków. Zapewniam Wszystkich, że jest to ankieta prowadzona tylko po to, aby zorientować, się jakie są potrzeby Polek w kwestii biżuterii nowoczesnej. Nie ma ona wymiaru komercyjnego dlatego jeśli macie jakieś swoje pytania, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w nowej ankiecie to zachęcam do ich umieszczania.

 Z ostatniej ankiety wynika, że biżuterią nowoczesną najbardziej interesują się osoby w wieku ok. 30 lat. Doceniają biżuterię artystyczną i najchętniej same byłyby ich twórcami, ale nie mają odwagi jej nosić. Nie stronią jednak od biżuterii pod warunkiem, że jest ona prosta i praktyczna. Najlepiej gdyby ozdoby były  uniwersalne na tyle aby można było  je założyć zarówno do pracy jak i na spotkanie towarzyskie.

Tu możecie zobaczyć wyniki:

Do_jakiej_kategorii_wiekowej_nalezysz__wykres_kolowy

Ponizej_prezentujemy_bizuterie_z_Modeling_Clay_wykonana_przez_trzy_projektantki._Ktory_styl_najche__wykres_kolowy

                  

Czy_moglabys_zalozyc_ktorys_z_ponizszych_pierscionkow_na_spotkanie_ze_znajomymi__wykres_kolowy                            

 Dziękuję i zachęcona Waszym zainteresowaniem przedstawiam Wam II ankietę biżuteryjną. Na końcu możecie umieścić własne pytanie, które Waszym zdaniem powinno znaleźć się w kolejnych edycjach.

ankieta_II

Ta oraz poprzednia ankieta będzie dostępna pod każdym, kolejnym wpisem w pasku promocyjnym.

 

poprzedni post
następny post

Może Ci się spodobać również

Brak komentarzy

Napisz komentarz