Biżuteria

Atrakcyjna nie wystarczy, musi być inteligentna

Atrakcyjna biżuteria jest elegancka i wyrafinowana, zachwyca wyglądem, kunsztem i szlachetnymi materiałami. Niczego więcej od niej nie oczekujemy a może jednak powinniśmy?

Czy zawsze w biżuterii najważniejsza będzie jej uroda czy może z czasem najbardziej będziemy pożądali ozdób o wybitnej inteligencji?

Mamy pierwsze zwiastuny nowego podejścia do użyteczności biżuterii.

HB Ring

Masz nową dziewczynę lub chłopaka i rano wychodząc z domu do pracy czujesz, że nie przeżyjesz bez niego/niej nawet chwili? Jest sposób, żeby go poczuć a on Ciebie.

Obrączki dzięki, którym Twój partner może poczuć twoje, prawdziwe bicie serca.

Wciskając guzik na swojej obrączce odbierasz sygnał z aktualnego bicia serca bliskiej Ci osoby. Możesz zobaczyć i poczuć tętno w czasie rzeczywistym, gdziekolwiek jesteś, bez przeszkadzania drugiej stronie.

 

FitBit czyli opaska sportowa w bardzo eleganckim wydaniu niczym ekskluzywna bransoleta.

 

Tory Burch pomaga kontrolować rytm dobowy w pięknym stylu. Inteligentna biżuteria Tory Burch wysyła przypomnienia, gdy organizm potrzebuje snu, odpoczynku, albo aktywności.

Motiv

Alternatywą do trackera bransolety jest  Motiv. Pierścionek oferuje to samo ale w mniejszym wydaniu. Pierścień Motiv śledzi długość i rodzaj aktywności, tętno, ilość spalonych kalorii, kroki, odległość i sen poprzez palec. Synchronizuje się bezprzewodowo z telefonem, więc jeśli nie masz ochoty brać telefonu na trening to wszystkie dane zostaną przesłane do odpowiedniej aplikacji Motiv. Jest dostępny w wariantach szarości i różowego złota.

Nietypowy jest też  Senstone

Dzięki, któremu można robić notatki bez pisania i bez konieczności sięgania po telefon. Senstone oferuje prosty, wyrafinowany wygląd kaboszonu z onyksu, który skrywa dyktafon. Masz szefa, który ciągle zmienia zdanie i myślisz czasem, że powinieneś go nagrać i udowodnić jakie mówi bzdury? Możesz to zrobić w dyskretny sposób za każdym razem jak tylko czujesz, że popłynie z wciskaniem obiecanek bez pokrycia.

Jeśli jednak szef wyprowadzi Cię z równowagi mozesz nosić bransoletę lub naszyjnik mierzący poziom Twojego stresu.

Na koniec mam Bellabeat

jest to estetyczny czujnik stresu. Po wykryciu nerwowej reakcji będzie ci przypominać o ćwiczeniach oddechowych lub medytacji dla rozluźnienia umysłu.

Wykonany jest z metalu i drewnianego kompozytu. Dostępny w wersji wisiora lub bransolety.

 

poprzedni post
następny post

Może Ci się spodobać również

Brak komentarzy

Napisz komentarz