biblioteka

It bag Historia torebką pisana

Mój blog skierowany jest do kobiet z pasją i zamiłowaniem do biżuterii i akcesoriów. Z ankiety wiem, że grono z Was nie tylko uwielbia nosić akcesoria ale i je projektować. Zapewne wiele ma własną pracownię, firmę i pomimo tego, że kocha to co robi to jednak czasem brakuje Wam determinacji, zapału, a w gorszych momentach kalkulujecie czy to co robicie nadal ma sens.

Znam to doskonale i dlatego pomyślałam, że przedstawię kobietę, która może być dla każdej z Was inspiracją.

Poznałyśmy się niedawno, dość przypadkowo, sporo rozmawiałyśmy i zainteresowała mnie jej historia.

Eliza Głowinkowska – Domagała zrobiła coś na co zarówno mi jak i Tobie pewnie ciężko byłoby się zdecydować. Usiadła i napisała książkę dla siebie.

Ja nigdy żadnej nie napisałam choć marzy mi się np. biżuteryjna. To co mnie powstrzymuje to brak mobilizacji, samodyscypliny i obawa, że nie znajdę wydawcy.

Moja znajoma Eliza nie bała się, nie analizowała – czy się opłaca, czy nie? Wygospodarowała czas między pracą a opieką nad dziećmi i dzięki własnej determinacji, pasji do mody i poszukiwaniom w źródłach historycznych, napisała książkę o torebce. Jako socjolog i kulturoznawca zgłębiła temat w aspekcie jej roli w życiu kobiety. Poprzez pryzmat torby przeprowadziła analizę potrzeb kobiet od zarania dziejów aż do czasów obecnych.

Książka powstała, żeby autorka mogła zrobić coś dla siebie, przełamać rutynę dnia codziennego oraz żeby udowodnić sobie, że może przeprowadzić projekt od początku do końca dzięki dobrej organizacji czasu. Osiągnęła wyznaczone cele a w efekcie powstała bardzo ciekawa książka, która błyskawicznie znalazła wydawcę.

„It bag Historia torebką pisana” 

To historia, po której uświadomisz sobie, że torebka to przyjaciółka na całe życie. Skrywa Twoje największe tajemnice, a jej strata na pewno byłaby bolesna. Dowiesz się również, jak torebka zmieniała się wraz z rolą kobiety i odwrotnie, jak „modowy” dodatek determinuje rolę kobiety.

 

„Torebka – dumna królowa damskich dodatków. Coś więcej niż praktyczny przedmiot. Jest jednocześnie wyrazem stylu i powiernikiem tego, co współczesna kobieta chce mieć zawsze pod ręką.”

„It bag Historia torebką pisana”

Ja osobiście mogę polecić tę książkę kobietom w każdym wieku. Ładnie wydana w twardej oprawie z oryginalnymi rysunkami, może być świetnym prezentem z okazji i bez okazji. Do kupienie między innymi pod linkiem zdjęcia i tytułu.

Jak widać można zrobić coś dla siebie w połączeniu z pasją i ciekawością świata a przede wszystkim mieć satysfakcję, że wytrwało się do końca i to z sukcesem.

poprzedni post
następny post

Może Ci się spodobać również

Brak komentarzy

Napisz komentarz