Biżuteria Porady

Nic nie mam do Walentego. Nieoczywista biżuteria

Same Walentynki mogą sobie być jeśli w ten dzień ludzie mogą okazać sobie trochę czułości. Mogłabym nawet z tej okazji przedstawić kilka propozycji biżuterii gdyby nie jeden problem. Większość ma motywy serduszek a ja ich nie cierpię.

Powiem więcej, kształt serduszka odrzuca mnie od dziecka. Nawet ostatnio z kimś rozmawiałam na ten temat, że kiedy w szkole koleżanki namiętnie rysowały serduszka na marginesie w zeszycie ja zdecydowanie szukałam innych motywów. Dwa brzuszki i czubek, do których długopis sam wdzięcznie układa się w ręce. No chce się to rysować bez końca.. Nawet nie wiem skąd u mnie wstręt do tego symetrycznego kształtu?

Jeśli macie jakiś freudowski pomysł to spokojnie możecie mi o tym napisać w komentarzu.:)

W związku z moimi awersjami postanowiłam, że nie zrobię tego wbrew sobie i tym razem serduszek nie będzie. W ich miejsce pojawią się inne wzory i do tego z polskich sklepów. Jeśli ktoś szuka oryginalnego prezentu to może go kupić bezpośrednio wchodząc tam z mojej strony.

Zacznę od najnowszej kolekcji z W. Kruk. Ognista czerwień maków kojarzy się z miłością. Jeśli więc kobieta lubi kwiaty a najlepiej jako motyw tatuażu to kolekcja Kwiaty Nocy zdecydowanie przypadnie jej do gustu.

Kwiaty zawarte w kolczykach, pierścionkach i naszyjnikach są ręcznie emaliowane. To, bardzo modny trend w 2018 roku. Jeśli śledzisz najnowsze trendy i nie boisz się odważnych wzorów to jest to biżuteria zdecydowanie dla Ciebie.

Jeśli cenisz sobie bardziej indywidualną biżuterię to, mam  propozycje z Pakamera.pl.

Dzięki tym autorskim wzorom, wyróżnisz się w otoczeniu. A jeśli pojawią się komplementy to w odpowiedzi możesz pochwalić się, jak dobrze partner czuje Twój gust.

Kolia od Ylart na pewno przysporzy Ci takich okazji.

Naszyjnik agrafkowy  od Jagody Siejak Yago

Pozostając w punkowym klimacie proponuję kolczyki od Drobin Czasu, które również znajdziecie na Pakamera.pl

Teraz tylko pytanie jak umiejętnie podesłać link do wpisu swojemu facetowi?

 

 

poprzedni post
następny post

Może Ci się spodobać również

Brak komentarzy

Napisz komentarz